تبلیغات
کلینیک فیزیوتراپی کاوه - نویدی برای بیماران مبتلا به آرتریت مچ پا
کلینیک فیزیوتراپی کاوه
وب سایت تخصصی درمان ها و تمرینات فیزیوتراپی و توانبخشی - فیزیوتراپیست های بدون مرز
تمرین همانند داروست پس با صلاحدید فیزیوتراپیست تان انجام دهید

نویدی برای بیماران مبتلا به آرتریت مچ پا
بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 6 اردیبهشت 1394
تعویض مفصل پا به طور فزاینده‌ای در میان درمان‌های آرتریت مفصل مچ پا محبوب شده است.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از سایت MNT محققان آ‌مریکایی در نشست سالانه 2015 آکادمی جراحان ارتوپدی اعلام کردند، بیماران بالای 70سال مبتلا به آرتریت در مراحل اولیه، بعد از تعویض مچ پا، در پارامترهای راه رفتن، بهبودی را تجربه کردند.
جیسون تی‌.باریتیا از دانشکده علوم دارویی دانشگاه اموری ((EMORY در آتلانتا و همکارانش نتایج مشاهدات را در 21 بیمار مسن و 21بیمار کم سن و سال که بین سال‌های 1999 و 2010 تحت عمل تعویض مچ پا قرار گرفتند، مقایسه کردند و در تمام موارد این روش توسط یک جراح انجام شده بود.

طبق این گزارش تعویض مفصل مچ پا به طور فزاینده‌ای در میان درمان‌های آرتریت مفصل مچ پا محبوب شده است.

با توجه به اینکه بیماران و افراد با سن و سال بالا سریع‌ترین گروه رو به رشد در کشورهای صنعتی هستند، مشابه بودن میزان بهره مندی بیماران مسن از این روش نسبت به بیماران جوان‌تر بسیار مهم است.

این گزارش با اشاره به مزایای احتمالی اعلام می‌کند پیشرفت قابل توجهی در بیماران جوان و مسن در پارامترهای زمانی، مکانی، حرکتی و جنبشی رخ داده و تعویض مفصل مچ پا در کاهش آرتریت دراز مدت در نزدیکی قسمت میانی و پشت پا می‌تواند موثر باشد.

تی‌.باریتیا در پایان ذکر می‌کند که پژوهش‌ها، اطلاعات در مورد طول مدت بهبودی و عوارض جانبی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد.برچسب ها: آرتریت، مچ پا، مفصل،
ارسال توسط فیزیوتراپیست بابك حسنجانی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لینک دوستان